بهترین مدارس خصوصی استانبول

ترکیه کشوری می باشد، که از نظر جغرافیایی به کشورمان ایران و سایر کشورها نزدیک است. از نظر امکانات رفاهی و تحصیلی این کشور در حد مطلوبی قرار دارد. سالانه افراد زیادی جهت تحصیل و سرمایه گذاری به این کشور سفر می کنند. امکانات تحصیلی از قبیل بهره گرفتن از اساتید با تجربه، تحصیل کردن در رشته مورد علاقه، داشتن بهترین مدارس خصوصی استانبول (The best private schools in Istanbul) بخشی از امکانات تحصیلی در این کشور به شمار می آید.

بسیاری از سرمایه گذاران با سرمایه گذاری می توانند  اخذ اقامت در ترکیه را دریافت و همچنین  به راحتی می توانند تابعیت همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را از سازمان  مربوطه دریافت کنند. در واقع با دریافت شهروندی ترکیه افراد به راحتی می توانند از امکانات زیادی از جمله تحصیل در بهترین مدارس خصوصی استانبول بهره مند شوند. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با بهترین مدارس خصوصی ترکیه آشنا سازیم:

تحصیل در مدارس ترکیه با اخذ اقامت این کشور

دربین کشورها، کشور ترکیه مکان مناسبی برای زندگی و اقامت محسوب می شود. به این دلیل است که امکانات خرید خانه، گشت و گذار در مکان های تفریحی، لوازم و نیازهای روزانه افراد، اعم از خوراک و پوشاک با قیمت ارزانتری محاسبه می شود. شما با اقامت در کشور ترکیه می توانید به فرزندانتان این امکان را فراهم کند که در بهترین مدارس خصوصی استانبول با کیفیت آموزشی بالایی تحصیل کنند.

مزیت تحصیل در مدارس خصوصی استانبول

 

وکیل مهاجرتی

تحقیقات انجام شده در مدارس دولتی کشور ترکیه گویای این مطلب است که به دلیل امکانات آموزشی این مدارس بسیار شلوغ است. تصور کنید سالانه افراد زیادی به این کشور مهاجرت کرده و فرزندان خود را در مدارس دولتی و خصوصی ثبت نام می کنند. بهترین مدارس خصوصی استانبول سالانه پذیرش افراد زیادی از دانش آموزان، شهروندان خود ترکیه و شهروندان اتباع خارجی است. به دلیل شلوغی مدارس دولتی اکثر افراد مایل هستند برای یادگیری و تمرکز بهتر فرزندانشان، آنها را در بهترین مدارس خصوصی استانبول ثبت نام کنند. تحصیل در مدارس خصوصی با امکاناتی نظیر یادگیری زبان ترکی و زبان انگلیسی همراه خواهد بود. به همین خاطر خانواده ها ترجیح می دهند فرزندانشان در این مدارس تحصیل کنند.

هزینه‌های تحصیل در بهترین مدارس خصوصی استانبول

در مدارس خصوصی امکانات گسترده تری جهت یادگیری و تمرکز دانش آموزان وجود دارد. در مدارس دولتی به محض تمام شدن کلاس، دانش آموزان به خانه های خود باز می گردند. اما در مدارس خصوصی به این شکل نیست و دانش آموزان جهت یادگیری  بیشتر در کلاس‌های فوق ‌برنامه ورزشی، آموزش زبان، علمی و هنری حضور می یابند. اگر بخواهیم مدارس دولتی، خصوصی و بین المللی ترکیه را با هم از نظر هزینه مقایسه کنیم، باید بیان کنیم که مدارس دولتی به صورت رایگان آموزش دانش آموزان را انجام می دهند.

 اما تحصیل در بهترین مدارس خصوصی استانبول با قسمتی از هزینه ها همراه خواهد بود. مسلما در مدارس خصوصی زمان وقت بیشتری جهت یادگیری دانش آموزان صرف می شود. به علاوه اساتید با تجربه جهت آموزش دروس، در این مدارس فعالیت می کنند. به طور مسلم تحصیل در بهترین مدارس خصوصی استانبول با برخی از هزینه ها همراه خواهد بود. تحصیل در مدارس بین المللی از نظر هزینه در حد بالایی قرار دارد و طیف وسیعی از هزینه ها در برگیرنده خدمات آموزشی دانش آموزان در این مدارس است.

 دانش آموزان بعد از پایان اتمام مقطع دبیرستان می توانند در دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه تحصیل کنند. امکانات آموزش و تحصیلی در این مراکز با کیفیت بالایی انجام می شود. به همین خاطر پذیرش دانشگاه در ترکیه زیاد است و سالانه داوطلبانی زیادی را در رشته های مختلف پذیرش می کند. دانشجویان در دانشگاه می‌توانند از امکاناتی نظیر آزمایشگاه‌، کتابخانه‌، انجمن‌های دانشجویی، فعالیت‌های هنری و فعالیت‌های دانشجویی دیگر، تحصیلات عالی در مکان های مدرن بهره مند شوند. دانش آموزان مقطع دیپلم اتباع خارجی برای پذیرش دانشگاه دولتی ترکیه باید قبل از ورود به این دانشگاه  و تحصیل در رشته مورد علاقه باید از آزمون یوس بهترین نمره را کسب کنند تا بتوانند به دانشگاه دولتی راه یابند.

بهترین مدارس خصوصی استانبول

وکیل مهاجرتی

 

استانبول یکی از شهرهای ترکیه است که مهد آموزش و تحصیل دانش آموزان و دانشجویان در مدارس خصوصی، دولتی و همچنین دانشگاه های دولتی است. بهترین و با کیفیت ترین آموزش های عالی در این کشور برای دانش آموزان و دانشجویان عزیز ارائه می شود. بهترین مدارس خصوصی در استانبول شامل کالج رابرت آمریکن در ضلع اروپایی استانبول، مدارس خصوصی فرانسوی سنت بنویت، لیسئو ایتالیانو دی استانبول، آکادمی آمریکایی اسکودار در استانبول، از بهترین مدارس خصوصی استانبول محسوب می شوند.

این مدارس از قدیمی ترین مدارس خصوصی هستند. که نسبت به مدارس خصوصی تازه تاسیس شده در کشور ترکیه تجربه بالایی در آموزش دانش آموزان دارند. استانبول یکی از شهرهای بزرگ ترکیه است که طی این سال ها و رویارویی با افراد مختلف از سایر کشورها تنوع فرهنگی مختلفی را به خود اختصاص داده است. در واقع همین تنوع فرهنگی متنوع طی این سال ها این شهر را به یک مکان مناسب تحصیلی به همگان معرفی کرده است.

سخن پایانی

کیفیت تحصیلی و آموزش کشور ترکیه در حد کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلستان و … است. به همین دلیل امروزه افراد زیادی جهت تحصیل در مراکز آموزش کشور ترکیه به این کشور سفر کرده و در بهترین مدارس خصوصی استانبول تحصیل می کنند. ارائه خدمات تحصیلی نسبتا ارزان و باکیفیت، پرداخت کمک هزینه‌ های تحصیلی، بیمه درمانی و هزینه‌ های سفر و مسکن از جمله امکاناتی هستند که در کشور ترکیه برای شهروندان ترکیه و همچنین اتباع خارجی فراهم می شود.