زیباترین شهر ترکیه برای زندگی

زیباترین شهر ترکیه برای زندگی ایرانیان

تا به حال به انتخاب زیباترین شهر ترکیه برای مهاجرت یا زندگی فکر کرده اید؟ پیشنهاد دایان گروپ کدام شهر است؟ در ادامه با ما همراه باشید. در واقع آلانیا یکی از مکان های مهم گردشگری ترکیه و شاید زیباترین شهر ترکیه برای زندگی است. این شهر از نظر تاریخ، زیبایی طبیعی، خط ساحلی مدیترانه ای شگفت انگیز و آب و هوای گرم به ویژه در فصل زمستان در مقایسه با سایر شهرهای ترکیه بسیار خوش نشین است. این شهر اخیراً بخاطر مهاجرت خارجی ها به آن و سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات در چشم ها افتاده است. آلانیا در طول سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، فرهنگ ها و مذاهب بسیاری را گرد هم می آورد و زبان های مختلف باستانی و تمدن های باستانی را نیز در بر می گیرد.

وکیل مهاجرتی

مزایای زندگی در آلانیا به عنوان زیباترین شهر ترکیه

  آلانیا به عنوان زیباترین شهر ترکیه برای زندگی مزیت های زیادی دارد که آن را به مقصدی عالی برای تهیه مسکن و اقامت تعداد زیادی از افراد که به دنبال امکانات و شرایط زیر هستند تبدیل می کند:

  • زندگی راحت و بدون زحمت
  • آلانیا به دلیل موقعیت جغرافیایی متمایز و به طور کلی آرام و به دور از شلوغی شهرهای بزرگ مشهور است
  • این شهر آرامش شخصی و عمومی ساکنان را فراهم می کند.
  • این شهر یک انتخاب ایده آل برای تهیه مسکن و دارای ثبات برای کسانی است که به دنبال یک سبک زندگی آرام و راحت هستند.

صنعت گردشگری زیباترین شهر ترکیه

آلانیا یک شهر توریستی خارق العاده است، به خصوص در تابستان، جایی که تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری باستانی و معروف در آن وجود دارد، و آن را به مقصد مورد علاقه تعداد زیادی از مسافران خارجی و همچنین کسانی که ترجیح می دهند از سواحل معروف بازدید کنند، تبدیل می کند زیرا آلانیا مشرف به دریای مدیترانه است.

شاید برایتان جالب باشد که یکی از راه های اخذ اقامت در این کشور، اقامت توریستی ترکیه است. راه های دیگری هم وجود دارد که هر فردی متناسب با شرایط خود می تواند آن را انتخاب کند و به اقامت ترکیه برسد.

شاید سوال شما باشد: راه های اخذ اقامت ترکیه

آب و هوای متمایز و گرم

شهر آلانیا با آب و هوای گرم در اکثر فصول سال و بدون زمستان های سرد شناخته میشود. علاوه بر این، این شهر یک شهر ساحلی است، زیرا در خطی قرار دارد که کوه‌های توروس و دریای مدیترانه به هم متصل می‌شوند، که سواحل بسیار زیبایی مانند ساحل دیمیرتاس، اینس کوم، ساحل کلئوپاترا و بسیاری از سواحل زیبای دیگر در آنجا وجود دارد. شما می توانید به تنهایی نیز جاذبه های طبیعی بیشتری را پیدا کنید؛ نباید فراموش کنیم که شهر آلانیا چندین آبشار، جنگل، رودخانه و غار دارد که دلیلی مضاعف برای آمدن مسافران و گردشگران به صورت مکرر است.

آب و هوای معتدل و طبیعت جذاب آلانیا آن را از یک شهر معمولی به یک شهر برای سرمایه گذاری و زیباترین شهر ترکیه برای زندگی تبدیل کرده است، به ویژه در زمینه املاک و مستغلات، جایی که ملیت های مختلفی برای سرمایه گذاری در املاک آلانیا حضور دارند. در نتیجه در چهار سال گذشته مشارکت بالایی در این زمینه وجود داشته است و انجمنی تحت پوشش شهرداری آلانیا به نام انجمن اتباع خارجی در آلانیا به وجود آمده است که به کلیه امور خارجی ها رسیدگی می کند. مشکلات آنها را دنبال می کند و به دنبال راه حل است.

وکیل مهاجرتی

شاید سوال شما باشد: نحوه خرید لیر ترکیه از بانک

هزینه متوسط زندگی در زیباترین شهر ترکیه

آلانیا دارای تعداد زیادی مرکز خرید است که تعداد زیادی کالا و نیازهای روزانه را فراهم می کند و همچنین تعداد زیادی رستوران و کافه دارد. در ادامه هم به میانگین قیمت روزانه کالاها در آلانیا اشاره می کنیم.:

0.15 دلار برای هر قرص نان.

1.2 دلار برای یک بشقاب تخم مرغ.

1 دلار برای هر کیلو سیب زمینی

قیمت یک کیلو گوجه فرنگی 0.50 دلار است.

قیمت هر کیلوگرم پنیر 4.5 دلار است.

یک کیلو موز 1.2 دلار قیمت دارد.

2.20 دلار برای 15 لیتر آب.

یک وعده غذایی برای یک نفر در یک رستوران معمولی: 3 دلار

شام دو نفره در یک رستوران خوب: 12 دلار.

کلام آخر

همانطور که در مقله نیز توضیح داده شد؛ آلانیا از لحاظ دسترسی آسان به دیگر کلان شهرهای ترکیه و البته نداشتن شلوغی و هرج و مرج شهرهای بزرگ در صدر فهرست زیباترین شهر ترکیه برای زندگی قرار می‌گیرد؛ البته نمی‌توان از طبیعت شگفت انگیز و آب و هوای خوب این شهر نیز چشم پوشی کرد. هزینه زندگی در آلانیا به نسبت مناسب است و علاوه بر آن به دلیل جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی فرصت های شغلی مناسبی نیز در این شهر وجود دارد. دایان گروپ به شما پیشنهاد می‌کند هنگام انتخاب محل زندگی خود در ترکیه از آلانیا غافل نشوید‌.