بررسی مزایای خرید خانه در ترکیه

مزایای خرید خانه در ترکیه (Advantages of buying a house in Turkey) باعث شده که افرادی زیادی به دنبال پیدا کردن یک ملک مناسب در این کشور باشند. موضوعی که ما در این متن قصد داریم به صحبت در مورد آن بپردازیم، مزیت هایی است که خرید ملک در ترکیه برای افراد به دنبال دارد. شما نیز چنانچه تمایل دارید در این رابطه اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما را در ادامه همراهی نمایید.

گرفتن اقامت ترکیه

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزایای خرید خانه گرفتن اقامت به همراه شهروندی است. اقامت در این کشور به صورت موقت و یا یک ساله خواهد بود. این جمله، به این معنی است که شما با خرید آپارتمان در ترکیه می توانید به مدت یک سال و یا به صورت دائم در این کشور اقامت کنید. بعد از به پایان رسیدن یک سال، اگر تمایل داشته باشید اجازه دارید مدت اقامت خود را تمدید کنید.
همان طوری که اشاره کردیم، یکی از مزایای خرید خانه در ترکیه گرفتن اقامت است. اگر ارزش خانه ای که خریداری می کنید بیش از 25 هزار دلار باشد می توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید. و به صورت دائم در ترکیه زندگی کنید. به این شکل، کلیه حقوقی که بومی های ترکیه در اختیار دارند شامل حال شما نیز خواهد شد.
از دیگر مزایای خرید خانه در ترکیه که به واسطه خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه به صورت دائم فراهم می گردد، استفاده از خدمات بیمه، شرکت در انتخابات و مهاجرت به اروپا و آمریکا با کمک پاسپورت ترکیه ای است.

قیمت مناسب از مزایای خرید خانه در ترکیه

وکیل مهاجرتی

املاکی که در این کشور به فروش می روند قیمت مناسبی داشته و این مورد را نیز می توان یکی از مزایای خرید خانه در ترکیه نامید. اگر مقایسه ای بین خانه هایی که در ترکیه به فروش می روند با خانه هایی که در ایران برای فروش در نظر گرفته شده اند انجام دهید. متوجه خواهید شد که قیمت خانه های ترکیه از قیمت خانه های ایران پایین تر است.

این یک فرصت بسیار خوب و مغتنم به شمار می رود تا بتوانید هم خود را در یک کشور خارجی صاحب ملک کنید. و هم از دیگر مزایای خرید خانه در ترکیه بهره ببرید. چنانچه در رابطه با این مساله اطلاعات کافی ندارید با دایان گروپ تماس بگیرید. این مجموعه سالهاست که در حوزه مهاجرت و تسهیل شرایط برای گرفتن اقامت ایرانی ها فعالیت کرده و به کسانی که تمایل دارند در این کشور زندگی کنند کمک می کند. تا بتوانید به صورت قانونی اقامت این کشور را دریافت کنید.

هزینه های پایین زندگی یکی از مزایای خرید خانه در ترکیه

وکیل مهاجرتی

از دیگر مزایای خرید خانه در ترکیه می توان به پایین بودن هزینه های زندگی اشاره داشت. این مزیت به شما اجازه می دهد تا برای همیشه در این کشور اقامت داشته باشید و بتوانید بدون نگرانی در مورد بالا بودن هزینه های زندگی، شرایط خوب و نرمالی را تجربه کنید.
از دیگر مزایای خرید خانه در ترکیه می توان به موارد زیر نیز اشاره داشت:
از دیگر مزایای خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت دائم این کشور، دریافت وام با سودهای پایین است. با این امکان می توانید برای خرید خانه به صورت قسطی نیز عمل کنید.
استفاده از خدماتی که به صورت رایگان در اختیار قرار داده می شوند از دیگر مزایای خرید ملک در ترکیه به شمار می رود.
افرادی که بتوانند صاحب یک ملک در این کشور شوند می توانند برای همسر و فرزندان خود که سن آنها زیر 18 سال است. برای صدور پاسپورت درخواست دهند.

امکان دریافت ویزا کارت، مستر کارت بین المللی و باز کردن چندین حساب بانکی از دیگر مزایای خرید خانه می باشد.
از دیگر مزایای خرید خانه و گرفتن اقامت دائم در این کشور، گرفتن ویزای شینگن است. این مورد برای تمام کسانی که تمایل دارند در یکی از کشورهای اروپایی زندگی کنند، قابل توجه و مهم تلقی می گردد.
البته موضوعی که باید به آن توجه داشت این است که شما تنها در صورتی که صاحب یک ملک باشید می توانید در این کشور زندگی کنید. و اقامت دائم آن را دریافت کنید. در صورتی که برای اجاره آپارتمان در ترکیه اقدام کرده و می خواهید تنها برای تحصیل در ترکیه بمانید نمی توانید از تمام مزایای خرید مسکن در ترکیه که در این متن به آن اشاره کردیم، برخوردار شوید.