منطقه اروپایی نشین استانبول را بشناسید

منطقه اروپایی نشین استانبول (The European area of ​​Istanbul) – یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا که در همسایگی ایران قرار دارد و با وجود برخی از سیاست ها توانسته است به یک کشور پرطرفدار در اوراسیا تبدیل شود. ترکیه است که افراد زیادی دوست دارند به این کشور و به شهرهای ان از جمله استانبول مهاجرت کنند.

سالانه افراد زیادی به دنبال این هستتد که برای اقامت در این شهر، با انواع منطقه اروپایی استانبول اشنا شوند تا بتوانند یک محله ایده آل را برای زندگی برگزینند.

آشنایی با منطقه اروپایی نشین استانبول

همانطور که ذکر شد، این شهر محبوب طرفداران زیادی دارد که دوست دارند در منطقه اروپایی استانبول اقامت کنند. این منطقه از شهر استانبول با توجه به نامی که به روی ان گذاشته اند، جذاب ترین منطقه به حساب می اید. که در واقع قسمت اصلی شهر استانبول است. با وجود اینکه این قسمت از شهر پررفت و آمدتر است و تجمع بیشتری در ان وجود دارد، ولی باز هم طرفداران خودش را دارد.

به همین دلیل منطقه اروپایی نشین استانبول به یکی از بزرگترین سیستم های حمل و نقل عمومی مانند خطوط اتوبوس رانی تبدیل شده است که امکانات رفاهی زیادی را برای افراد فراهم می کنند. استانبول به عنوان بزرگ ترین شهر قاره اروپا، به عنوان یکی از محل هایی است که می توانید در انجا به خرید ملک در ترکیه بپردازید.

انواع بهترین محل های اروپایی استانبول

وکیل مهاجرتی

برای انکه بتوانید بهترین منطقه اروپایی استانبول را برای اخذ اقامت ترکیه انتخاب کنید، باید بتوانید به یک آژانس مطرح و معتبر مراجعه کنید که بهترین محل ها را به شما معرفی کند. این محل های معروف، به شرح زیر هستند:

منطقه اروپایی ماسلاک

یکی از جذاب ترین انواع منطقه اروپایی استانبول که در ضلع این مناطق قرار دارد، ماسلاک است. که به عنوان یکی از بزرگ ترین مناطق توسعه املاک شناخته شده است. در اصل این منطقه امکانات رفاهی زیادی از جمله مناطق تفریحی، رفاهی، هنری، ورزشی، مراکز خرید و … را در اختیار ساکنین این منطقه قرار می دهد. همچنین این منطقه را به عنوان یک محله توریستی نیز می توان معرفی کرد. از انجایی که این منطقه اروپایی استانبول به عنوان یکی از بهترین مکان های سرمایه گذاری شناخته شده است، بهترین مکان برای اجاره خانه در ترکیه می باشد.

منطقه اروپایی زیتون بورنو استانبول

یکی دیگر از انواع منطقه اروپایی استانبول که می توان از ان به عنوان یکی از بهترین محله ها یاد کرد. که در سواحل دریای مرمره به عنوان یک منطقه سرمایه گذاری بزرگ و مانند برج های مرتفع ساخته شده است، منطقه زیتون بورنو است. در اطراف آن مجتمع های مسکونی، مراکز خرید، هتل های پنج ستاره و … به چشم می خورد که شرایط زندگی را برای افراد بسیار راحت کرده است.

منطقه اروپایی شیشلی استانبول

حتما تا کنون بارها نام منطقه شیشلی معروف استانبول به گوشتان رسیده است. این منطقه اروپایی یکی از جذاب ترین های استانبول برای سرمایه گذاری و خرید ملک است که به عنوان یکی از بهترین منطقه اروپایی استانبول شناخته شده است. همچنین می توانید از طریق دایان گروپ راجع به آن تحقیقات خود را انجام دهید. شیشلی این منطقه اروپایی استانبول با وجود بازار بزرگ استانبول، مراکز خرید، جاذبه های گردشگری و سایر مناطق رفاهی و توریستی نقش مهمی را در بین مردم ترکیه ایفا می کند.

تفاوت منطقه اروپایی و اسیایی در استانبول در چیست؟

وکیل مهاجرتی

نمی توان گفت که کدام محله محبوبیت ندارد زیرا هیچ یک اینطور نیست و هر دو محله استانبول بسیار پرطرفدار است و به صورتی می باشد که هر شخصی می تواند متناسب با شرایط خود در منطقه اروپایی استانبول و یا در منطقه اسیایی استانبول زندگی کند و به خرید و فروش ملک در ترکیه بپردازد. به این صورت همه چیز وابسته به علایق شخصی شما است.

اگر دوست دارید که یک زندگی لوکس و لاکچری و پر از تجملات داشته باشید و هر روز در پاساژهای پر زرق و برق قدم بزنید. بی شک منطقه اروپایی استانبول می تواند شما را شگفت زده کند. در غیر این صورت اگر طرفدار تجمل گرایی نیستید، محله اسیایی برای شما مناسب تر است. در کل هر دو منطقه شرایط رفاهی، تفریحی، مسکونی و گردشگری ایده آلی را برای شما فراهم کرده اند. که می توانید هر یک را به خواست خود برای زندگی انتخاب کنید و لذت ببرید.

سخن پایانی

اگر به دنبال هیجان و شگفتی در زندگی هستید، منطقه اروپایی استانبول بهترین مکان برای شما می باشد. که می توانید ان را برای خرید ملک و اقامت برگزینید.